O nas...

Gumi Serwis to kaliska firma z tradycjami, już od dwóch pokoleń związana z branżą transportową. Kroniki rodzinne wspominają, że już dziadek Tomasza i Łukasza Ignaszaków – obecnych właścicieli firmy Józef Ignaszak „...był cenionym w okolicy znawcą koni. Kiedy Czartoryscy z Gołuchowa chcieli kupić naprawdę wartościowe zwierzę zwracali się tylko do Ignaszaka”. Owa tradycja ewoluowała w rodzinie wraz z rozkwitem cywilizacji i rewolucji technologicznej, bo także kolejne pokolenie kontynuowało tradycję w branży samochodowej.

Firma Gumi Serwis swój początek wywodzi z początku lat 90-tych ubiegłego wieku, kiedy to Włodzimierz Ignaszak, ojciec Tomasza i Łukasza, odkupił funkcjonujący w tym miejscu przez kilkadziesiąt lat warsztat wulkanizacyjny. Był to rok 1990. Nowoczesny obiekt powstał dopiero po kilkunastu latach funkcjonowania, w roku 2004. Warsztat z roku na rok prężnie przeobrażał się w coraz bardziej dynamiczną firmę.

Dziś Gumi Serwis...


to nie tylko tradycja i olbrzymie zaufanie klientów, ale przede wszystkim nowoczesność. Podstawą rozwoju firmy od początku jest nowoczesny sprzęt. Tomasz i Łukasz Ignaszakowie, obecni właściciele dzięki nawiązaniu kontaktów z renomowanymi producentami ogumienia zakupili urządzenia, które w znacznym stopniu podniosły prestiż przedsiębiorstwa.

#01

Dzięki temu m.in. Gumi Serwis stał się w 2017 roku został Partnerem sieci BestDrive, to europejska sieć profesjonalnych samochodowych i oponiarskich centrów serwisowych. Nasze motto to: Gwarantujemy Twoją mobilność. A to dzięki usługom dostępnym dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Dzięki temu sieć BestDrive rozrasta się na istniejących już rynkach i rozszerza swoją działalność na nowe!

#02

Wszystkie kompleksowe usługi wykonywane są z wykorzystaniem najnowszych urządzeń zachodnich producentów. Dla przykładu Gumi posiada wyważarkę o dużej dokładności wyważania z symulacją rzeczywistych warunków drogowych, z możliwością sprawdzenia opony przy dużych prędkościach z testem drogowym koła!

Gumi Serwis to obecnie najlepsza, najnowocześniejsza, najdynamiczniej rozwijająca się firma branży oponiarskiej w Południowej Wielkopolsce!