Nasza oferta


Gumi Serwis, renomowany kaliski serwis oponiarski, może poszczycić się około 10 000 sprzedanych rocznie opon. W swym asortymencie posiada opony krajowych i zagranicznych producentów opon do samochodów i motocykli. „Gumisie” w ofercie posiadają także szeroki wybór felg stalowych i aluminiowych.

Zobacz pełną listę wszystkich naszych usług:


  • SERWIS OPONIARSKI
  • SERWIS SAMOCHODOWY
  • KONFIGURATOR FELG
  • OFERTA OPON
  • SERWIS KLIMATYZACJI
  • BADANIA TECHNICZNE
  • GEOMETRIA KÓŁ 3D

SERWIS OPONIARSKI

01. Sprzedaż i montaż ogumienia do samochodów osobowych.

02. Dostawczych i ciężarowych(GRATIS przy zakupie nowych produktów).

03. Sprzedaż ogumienia do motocykli.

04. Montaż dowolnego ogumienia.

05. Wyważanie - wyważarka Hunter *z testem drogowym.

06. Wyważanie kół nieprzelotowych (Citroen, Peugeot)

07. Prostowanie felg aluminiowych.

08. Wulkanizacja.

08. Doradztwo techniczne.

08. Oponiarski serwis drogowy DOJAZD DO KLIENTA W SYTUACJACH AWARYJNYCH !

08. PRZECHOWALNIA OPON !

SZYBKI SERWIS SAMOCHODOWY

01. Obsługa klimatyzacji.

02. Wymiana klocków.

03. Geometria kół.

04. Wymiana oleju.

05. Naprawa szyb.

06. Naprawa zawieszeń.

07. Akcesoria samochodowe.

KONFIGURATOR FELG

Sprawdź jak będzie wyglądał Twój samochód na wybranych felgach! Skorzystaj z konfiguratora, za pomocą którego dopasujesz wzór felg do charakteru Twojego samochodu..

Konfiguracja

OFERTA OPON

Wymiana opon w profesjonalnym serwisie poprawia zarówno bezpieczeństwo jazdy jak i żywotność opon. Fachowcy zapewnią prawidłowy montaż nowej opony z zachowaniem właściwej strony montażu oraz kierunku obrotów. Na kompletną wymianę opon składa się demontaż, montaż opony, wyważanie kół oraz napełnienie opony powietrzem lub mieszanką gazów. Niezbędne go tego celu są także nowoczesne maszyny. W trakcie eksploatacji należy pamiętać o właściwej rotacji opony i regularnej wymianie zaworów.

Kontakt

Zdrowy klimat. W każdej podróży.

Filtr kabinowy układu klimatyzacji należy wymieniać przynajmniej raz do roku, aby zapobiec nagromadzeniu się grzybów, przykrych zapachów i bakterii. Nawilżacze, przewody i kanały powietrzne należy regularnie dezynfekować. Zapobiega to powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i zmniejsza ryzyko infekcji dróg oddechowych.

Przewody i uszczelki starzeją się, wysychają i mogą zacząć przeciekać. Może to doprowadzić do wycieku czynnika lub zmniejszenia wydajności klimatyzacji. W celu dokładnego oczyszczenia i napełnienia układu klimatyzacji, przyjdź do ekspertów BestDrive.

Aby mieć pewność, że powietrze w Twoim samochodzie pozostanie czyste, świadczony przez nas serwis układu klimatyzacji obejmuje:

# Konserwację: w tym oględziny, sprawdzenie sprawności i nabicie nowym czynnikiem

# Dezynfekcję: w tym eliminację zapachów, bakterii i grzybów oraz wymianę filtra kabinowego.

BADANIA TECHNICZNE

Po co właściwie wykonuje się przegląd pojazdu? Przede wszystkim dla bezpieczeństwa. Podczas przeglądu sprawdzane są elementy mające kluczowe znaczenie dla bezpiecznego podróżowania. Przegląd nie powinien być traktowany jako zło konieczne. Często użytkujemy samochód, nie zdając sobie sprawy, że ma on usterkę bądź zaniedbano w nim jakąś czynność eksploatacyjną.

Kontakt

GEOMETRIA KÓŁ 3D

Geometria kół pojazdu polega na ustawieniu kątów pracy kół do parametrów wyznaczonych przez producenta pojazdu. Parametry te ulegają zmianie na skutek normalnej eksploatacji samochodu (zużycie opon i zawieszenia). Gdy użytkujemy auto na drogach kiepskiej jakości, proces ten następuje w tempie przyspieszonym. Po wymianie elementów zawieszenia takich jak: końcówki drążków kierowniczych, wahacze lub ich części, amortyzatory, felgi należy koniecznie ustawić zbieżność lub geometrię kół.

Bardzo ważnym czynnikiem przy tej operacji jest dokładny sprzęt i wykwalifikowany technik. Posiadamy najnowocześniejszy system pomiaru i obrazowania geometrii 3D, a pracownicy dysponują odpowiednim doświadczeniem.

Kontakt

Przygotowałeś się już na zimę/lato? Zastanawiasz się nad zmianią opon?

Musisz jeździć lub dzwonić do serwisów samochodowych, zeby ustalić ceny i czas?
U nas bez ruszania się z miejsca możesz umówić wizytę!

Rezerwacje on-line